Obrázek na dalších stranách

Aktuálně

Akce TŘEBOŇSKO 2018 

 

Sezóna 2018 v Lesáku u konce, přesto Lesák stáje jede!

Letošní rekreační sezóna je u konce, přesto stále můžete využívat ubytovacích i ostatních služeb!

 

Nabízíme pořádání firemních akcí, vzdělávacích programů, firemních školení a kurzů         a také soustředění sportovních oddílů či kulturních spolků. S využitím ubytování, stravy, vzdělávací místnosti i venkovních ploch.

 

Lesák je také ideálním místem pro konání svateb a jiných rodinných oslav s využitím ubytování, stravy, vnitřních i venkovních prostor překrásného prostředí na břehu rybníka Hejtman:

 

Před letošní sezónou proběhla další rekonstrukce části areálu. Rekonstruovali jsme sociální zázemí u školící místnosti Hokejka, rekonstruovali koupelny a sociály v budově Třešeň, osadili budovu novými dveřmi. Ve společenských místnostech budov Třešeň i Pařez jsou nové kuchyňské linky. Postavili jsme nové zastřešení letní terasy před restaurací Růženka. A pro děti nechybí nová trampolína a další vybavení.

V budově Třešeň jsme připravili skvělé apartmány s vlastní kuchyňskou linkou a vším potřebným. Vzhledem k vytíženosti budovy však až od podzimu a pro příští sezóny! Pro příští sezónu připravujeme rozšíření písčité pláže u rybníku Hejtman a další modernizaci vybavení.

Copyright © Veronex, a.s. 2017, developed by Unipex CZ s.r.o.