Obrázek na dalších stranách

Lesák Chlum u Třeboně

Podrobné informace ke stažení

Rekreační středisko Lesák leží v překrásné krajině Třeboňska na severním břehu rybníka Hejtman v Chlumu u Třeboně. Je ideálním místem  letní rodinné rekreace, slouží také školám v přírodě, dětským táborům či školením a pobytům zaměstnanců firem.  Nabízí tak zázemí jak pro rekreaci, koupání a vodní sporty, tak pro pěší turistiku a cykloturistiku celé oblasti Třeboňska, Jindřichohradecka i nedaleko vzdáleného příhraničí Rakouska. Vždyť Třeboň leží jen 12 kilometrů daleko a rakouské Litschau asi 5 kilometrů.  

     Středisko má celkem 4 budovy, z nichž 2 jsou přizpůsobeny osobám se sníženou pohyblivostí a postiženým. Pokoje jsou několika kategorií, v areálu je vybavená školící místnost, společenské místnosti. Rekreační středisko disponuje modernizovanou vlastní kuchyní s domácí stravou a jídelnou, kde poskytuje snídaně formou bufetu a dále je možné objednat polopenzi nebo plnou penzi.  Uprostřed areálu je restaurace a kavárna „Růženka“ nabízející i večerní posezení. Rekreační středisko disponuje vlastní písčitou pláží na břehu rybníka Hejtman, v areálu je i dětské hřiště s trampolínou, houpačkami, hřiště na kopanou, volejbal či nohejbal. Široká škála sportovního vybavení je k zapůjčení na recepci střediska Lesák.

 

Poskytujeme rekreační pobyty s ubytováním a stravováním v několika cenových kategoriích.

Vhodné pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě, rekondiční pobyty zdravotně a tělesně postižených, školení, firemní akce, rodinné a svatební hostiny

Sezónní provoz od 1. dubna do 30. září, na objednání i mimo sezónu!

 

√  bezbariérový přístup

  dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje

  maximální kapacita 162 lůžek

  apartmánový dům

  parkoviště v areálu zdarma

  školící místnost, klubovny

  WIFi zdarma

  vlastní pláž

  sportoviště

  restaurace a kavárna

  letní terasa

 

 

Copyright © Veronex, a.s. 2017, developed by Unipex CZ s.r.o.